Nabídka kurzů

am Řidičský průkaz skupiny AM opravňuje k řízení malého motocyklu nebo mopedu s maximální konstrukční rychlostí do 45 km v hodině.
a1 Řidičský průkaz skupiny A1 opravňuje k řízení motocyklu do objemu 125 ccm a do výkonu 11 kW
a18 Řidičský průkaz skupiny A s omezením opravňuje k řízení motocyklu do výkonu 25 kW a do poměru 0,16 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.
a21 Řidičský průkaz skupiny A bez omezení opravňuje k řízení motocyklu o výkonu nad 25 kW a nebo o poměru nad 0,16 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.
b Řidičský průkaz skupiny B opravňuje k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a max. počtu 8 pasažérů plus řidič (případně s přívěsem do 750 kg). Dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5 tuny.
be Řidičský průkaz skupiny B+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené osobním automobilem a přívěsem o celkové hmotnosti nad 750 kg a jízdní soupravy, která nespadá pod skupinu B.
c Řidičský průkaz skupiny C opravňuje k řízení motorových vozidel o celkové hmotnosti přesahující 3500 kg, pokud nejsou určena k přepravě osob. K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.
ce Řidičský průkaz skupiny C+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené nákladním automobilem a přívěsem nebo návěsem bez omezení hmotnosti soupravy (tj. kamion s přívěsem nebo návěsem).
t Řidičský průkaz skupiny T opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů. K motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo.
d Řidičské oprávnění skupiny D opravňuje k řízení motorového vozidla s více než 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg.
ka Kondiční jízdy skupina B
kc Kondiční jízdy skupina C